1 – MEDYA VE BASININ GIZLEDIGI GERÇEK

1 - MEDYA VE BASININ GIZLIDIGI GERCEK

TEMMUZ 2018 ILE EYLŰL 2019 ARASINDA INGILIZ DERIN DEVLETI YANLISI MEDYA VE BASININ ALGI OLUSTURMA ÇABALARI

KONUYLA ILGILI MEDYADA YAPILAN KARALAMA HABERI VIDEOSU:

IDDIAYA CEVAP :

1/1

bare de separation
Bilmeniz gereken çok önemli bir konu ise, sayın Adnan Oktara atılan suçlamaların 31 den sadece 5 savcılıkta deger görmüs, gerige kalan 26 suçlama ise, suç dosyasına girmemistir bile.
Medya ve basın, sayın Adnan Oktar ve arkadaslarını olabildigince karalamaya çalısmaktadır. Oysa 31 iddiadan olan suç dosyasını savcılık henüz sorusturmanın basında degere sadece 5 suçlamayı almıstır. Buna ragmen Medya ve basın, sanki 31 suç varmıs gibi Türk halkını aldatmaya devam etmistir, bununla kalmayıp dosyanın 5 suça indigini hiçbir sekilde, haberlerinde gazetelerinde sunmamiştir, peki neden ?
Bildigimiz gibi medya ve basının dogru ve dürüst haber yapmaları gerketigini düsünebiliriz, zaten öyle degil mi ? Yani gerçekler neyse basın halka bunu duyurmaları gerekir.
Ama gerçekler öyle degildir, sayın Adnan Oktar için suç dosyasında konuları örtbas etmektedirler ve yalan haber yapmaktadırlar.
Çok ilginçtir zaten sayın Adnan Oktarda yayınlarında bunu anlatmakatadır, dünyada nerdeyse tüm basın ve medya kurulusları Ingiliz derin devletine baglıdır, yani medya ayagını çeken kuruluşlar vardır, digerleri ise bunları takip eder.
Biz yinede medyanın ortaya atıgı tüm hayali suçlamalara cevap verelim, ne kadar  sahtekar oldugunuzu Türk milleti görsün.

Les commentaires sont fermés.