10 – YASI KŰCŰK KIZLARA CINSEL ISTISMAR IFTIRASI

10 - YASI KŰCŰK KIZLARA CINSEL ISTISMAR IFTIRASI

11 TEMMUZ 2018 YAPILAN TŰM KOMPLOLAR

KONUYLA ILGILI MEDYADA YAPILAN KARALAMA HABERI VIDEOSU:

IDDIAYA CEVAP :

1/8

bare de separation
BIR INSANI, HALKIN GӦZŰNDEN IRTIBAZIŞLASTIRMAK IÇIN, BU GIBI IFTIRALAR ATILIR, BU SEKILDE INGILIZ DERIN DEVLETI, INSANLARI O KIŞIDEN VE YAPMAK ISTEDIGI HAYIRLI FALIYETLERDEN, O KISININ VERMEK ISTEDIGI MESAJDAN INSANLAR UZAKLAŞTIRILIR, ASLINDA BUNU SADECE SAYIN ADNAN OKTARA, DEGIL ӦNEMLI YAZARLARA, BAZI DEVLET BAŞKANLARINA GIBI DUNYADA ӦRNEKLER MEVCUTUR. BU YӦNTEM HALEN KULANILMAKTADIR, BUNU GӦRMEK ICIN GAZETELERE, HABERLERE BAKMANIZ YETERLI OLUR.

2/8

bare de separation

3/8

bare de separation
INGILIZ DERIN DEVLETI, KOMPLO DŰZENLIYECEGIM DERKEN ELINE VE GӦZŰNE BULAŞTIRMIS OLDU, IYI OLDU CŰNKŰ BIRDAHA GERI DӦNŰŞŰ OLMAYAN, BELGELERI  TŰRK HALKINA SUNMUŞ  OLDUK.

4/8

bare de separation
30 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
31 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
32 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
33 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
34 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
35 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
36 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
37 - yasi kücük kizlara cinsel istismar

5/8

bare de separation
SAYIN ADNAN OKTAR ETRAFI GŰZEL BAYANLARLA DOLUDUR, YANI ONU MŰTHIS  SEVEN BIRKAÇ BAYANLAR BULUNMAKTADIR. BU YŰZDEN PEDOFILI PROFILIYLE UYUŞMAMAKTADIR.
13 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
14 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
15 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
16 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
17 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
18 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
19 - yasi kücük kizlara cinsel istismar

6/8

bare de separation
BIRKAÇ YIL ӦNCE LGBT ILE PEDOFILININ MEŞRULASTIRILMASI IÇIN ESRARENGIZ SAHISLARA DIKKAT CEKEN, BUNUN ICIN TEDBIR ALINMASI ICIN  DEVREDE YINE SAYIN ADNAN OKTAR OLMUŞTUR.
24 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
25 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
27 - yasi kücük kizlara cinsel istismar
29 - yasi kücük kizlara cinsel istismarA

7/8

bare de separation
BILINDIĞI GIBI SAYIN ADNAN OKTAR, HIJYEN VE TEMIZLIĞE ÇOK TITIZ BIRISIDIR, ÇOK ESKI BIR SOHBETINDE VERDIGI CEVABI ISE, PEDOFIL IDDIALARINI GEÇERSIZ KILMAKTADIR.

8/8

bare de separation
Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarımızdan güya taciz gördüğünü iddia eden müştekilerin tamamı her nasılsa gizli olduğu halde bu dosyadan bir şekilde haberdar olmuş ve organize şekilde aynı ay içerisinde şikayetçi olmuşlardır Halen devam eden soruşturma kapsamında İstanbul 7. Sulh Ceza Mahkemesi’nce 2016 yılında verilmiş bir gizlilik kararı olması nedeniyle savunma müdafileri dahi dosyanın içeriğini görememektedirler. Dosyanın içeriğini, taraflarını, konusunu operasyon tarihine kadar yani 11.07.2018 tarihine kadar tek bir kişi bile bilmezken, güya yıllar önce muhtelif zamanlarda taciz ve şiddet gördüğünü iddia eden onlarca kişinin nasıl olup da dünyanın dört bir yanından cinsel suçlarla hiç alakası olmayan bir birime gelerek yaklaşık bir ay içerisinde ifade verdikleri gerçek bir muammadır. Kendilerine cinsel saldırıda bulunulduğunu öne süren bu kişilerin, çevrelerindeki bir emniyet birimine, yakınlarındaki bir adliyeye, cinsel suçları soruşturan emniyetin asayiş şubelerine değil de mali şube gibi görev ve uzmanlık alanı çok farklı bir birime gitmeleri dikkat çekicidir. Bu karanlık noktaların ilerleyen aşamalarda aydınlanacağı, bu organizasyonun ve bu yönlendirmelerin nasıl ve kimler tarafından gerçekleştiğinin ortaya çıkacağı tartışmasızdır. Tüm mağdurların 27.04.2018 ve 01.06.2018 tarihleri arasında yani yaklaşık 1 aylık bir süreçte ifade verip şikayette bulundukları anlaşılmaktadır. Birbirlerini hiç tanımayan, farklı yaşlarda ve farklı şehirlerde hatta farklı ülkelerde yaşayan birbirinden bağımsız onlarca bayanın (hele ki hiç kimse tarafından bilinmeyen bir soruşturma dosyasının varlığından haberdar olup) bulundukları şehirlerden ve ülkelerden gelerek aynı birimde toplanmaları hayatın olağan akışına tamamen aykırıdır. Aynı zamanda masabaşında planlanarak organize bir şekilde iftira atıldığının çok kesin bir göstergesidir. Sadece bu husus bile müştekilerin belli kişiler tarafından organize edilip yönlendirildiğinin açık göstergesidir.

Les commentaires sont fermés.