14 – KENDINI PEYGAMBER VE MEHDI ZANNEDIYOR YALANI

14 -  KENDINI PEYGAMBER VE MEHDI ZANNEDIYOR YALANI

TEMMUZ 2018 ILE EYLŰL 2019 ARASINDA INGILIZ DERIN DEVLETI YANLISI MEDYA VE BASININ ALGI OLUSTURMA ÇABALARI

KONUYLA ILGILI MEDYADA YAPILAN KARALAMA HABERI VIDEOSU :

IDDIAYA CEVAP :

1/3

bare de separation
Bu tarz haberler kasıtlı olarak sayin Adnan Oktarın genel anlamda konuşmaları gözardı edilerek ve kesilirek yapılmıştır, amaç ise karalamak.
Medyanın gizlediği sayın Adnan Oktarın konuşmaları  
2008 DEKI RӦPORTAJINDA KENDISININ MEHDI OLMADIGINI VE BUNUN OLMASI ICIN HADISLERE GӦRE  ŞARTLARI ANLATIYOR.
2017 SOHBETINDE KENDISININ MEHDI OLAMAYACAGINI VE BUNUN NEDENLERINI ANLATIYOR.
2017 SOHBETINDE KENDISININ MEHDI OLAMAYACAGINI VE BUNUN NEDENLERINI ANLATIYOR.
4 - Mehdi iddiasi
5 - Mehdi iddiasi
6 - Mehdi iddiasi
7 - Mehdi iddiasi
8 - Mehdi iddiasi

2/3

bare de separation
 1. Mehdilikİddiası Yalanı Mehdilik iddia edecek birisi ne yapar? Dünyadaki bütün İslam alimlerinin, ulemanın desteğini arar. Bunun için de en güçlü mezhepten, tüm ulemadan yana görünmeye çalışır. Adnan Oktar ne yapıyor? Kuran Müslümanlığını savunuyor.
 2. Mehdilikİddiası Yalanı Adnan Oktar yüzlerce defa "Ben Allah'ın aciz bir kuluyum. Hiçbir zaman Mehdilik iddiam olmadı ve olmayacak" dedi. Mehdilik iddiası olan kişi, bu iddiayı direk söyler. Buna rağmen Adnan Oktar'a iftira atanlar büyük bir günah işliyor, suç işliyor.
 3. Mehdilikİddiası Yalanı Mehdilik iddiasında bulunacak kişi MASON OLMAZ, MASONLARI CANLI YAYINA ÇIKARMAZ, HAHAMLARI CANLI YAYINA ÇIKARMAZ. Adnan Oktar ise hem masonlarla, hem de hahamlarla yayına çıktı
 4. Mehdilikİddiası Yalanı Adnan Oktar bırakın Mehdilik iddiasını, hoca ve alim değilim, Arapça bilmem, ben alemci bir delikanlıyım, eğlence programları yapıyorum diyor. Kim eğlence programları yapan birisinin Mehdilik ilanını kabul eder? Zaten kendisi de değilim diyor.
 5. Mehdilikİddiası Yalanı Mehdilik ilan etmeyi düşünen bir insan dekolteli hanımlarla Ankara'nın Bağları şarkısı eşliğinde dans etmez. Adnan Oktar her canlı yayınında alemci bir delikanlı olduğunu gösteren birisi
 6. Mehdilikİddiası Yalanı Mehdilik ilan edecek birisi televizyonlara cüppe ve sarıkla çıkar. Sadece ney ve kaval çalar programlarda. Kadınlar asla yer almaz, dekolteli kadınlar hiç yer almaz, hahamlar hiç mi hiç yer almaz.
 7. Mehdilikİddiası Yalanı Bin kere "Allah adına yemin ediyorum Mehdilik iddia edemem, Mehdi değilim, Mehdilik iddia etmeyeceğim" diye yemin eden birisine bin defa iftira atmaya çalışmak ahlaksızlıktır.
 8. Mehdilikİddiası Yalanı İslam alemi içerisinde müceddidler, müçtehidler, şeyler, şıhlar, alimler, ulema var. Bu kişilerden birisi Mehdilik iddia etse diğerleri onu ilim seviyesine göre kabullenebilir. Ancak Adnan Oktar Arapça dahi bilmiyor
 9. Mehdilikİddiası Yalanı Mehdilik iddia edecek birisi modern giyinmez, Ferre güneş gözlüğü takmaz, Versace kravat takmaz, Amerikan traş yapmaz. Cübbe giyer, sarık takar, uhrevi bir ortamda röportajlar verir, dans etmez, şarkı söylemez
 10. Mehdilikİddiası Yalanı Mehdilik iddia edecek birisi en modern kıyafetleri giymez, papyon hiç takmaz, Masonlarla görüşmez, bayanlarla canlı yayınlarda dans etmez.
 11. Mehdilikİddiası Yalan Mehdilik iddia edecek birisi, Müslümanların %99,5'inin savunduğu gelenekçi-ortodoks İslam anlayışını benimser ki bu insanların tamamının desteğini alabilsin. Adnan Oktar ise yıllardır gelenekçi-ortodoksları eleştiriyor
 12. Mehdilikİddiası Yalan Adnan Oktar anlamak istemeyen art niyetliller ve anlayıp yine de iftira atmaya çalışan ahlaksızlar için diyor ki: "Kesinlikle Mehdilik iddiam olmadı, olmayacak, olamaz"

3/3

bare de separation
HAZRETI MEHDI (as), HAZRETI ISA (as), DECCAL VE AHIR ZAMAN GIBI KONULAR HEP ISLAM TARIHINDE YER ALMIŞ, ÇOK ESKI HADIS KITAPLARINDA, ÇOK ESKI ISLAM ALIMLERI DŰNYANIN SONUNA YAKIN BIR ZAMANDA OLACAK OLAN OLAYLARI ANLATMIŞLAR, O DEVRIN DEHŞETINI ANLATMIŞLAR, INSANLIK TARIHINDE GӦRŰLMEMIŞ OLAYLAR OLAÇIĞINI, PEYGAMBERIMIZ MUHAMMED MUSTAFA (SAS) TARAFINDAN HABER VERILMIŞTIR, VE TEK KURTULUŞUN MEHDI VE ISA MESSIH OLDUĞUNU BIZLERER HABER VERMIŞTIR. 
SAYIN ADNAN OKTARDA BU HADISLERI INSANLARA AKTARARAK, KENDISININ MEHDI OLDUĞUNU ISPATLAMAK AMAÇI TAŞIMADIĞINI DEFALARCA PROGRAMLARIN AÇIKLAMIŞTIR. 
BU KONULARI ANLATMASININ NEDENI, 
 1. NEDEN BU KONULAR GŰNŰMŰZ ALIMLERIN ÇOĞU TARAFINDAN ӦNEMSIZ GӦRŰLMEKTEDIR ?
 2. AHIR ZAMANDA OLDUĞUMUZU VE KӦTŰLŰĞŰ ORGANIZE EDENLERE KARŞI MUSLUMANLAR FIKRI MŰCADELEYE TEŞVIK
BIRÇOK ISLAM ALIMLERI BU KONULARI ANLATMIŞLAR ALTTA ALIMLERIN VE HOCALARIN ESERLERI
14 - Mehdi iddiasi A
15 - Mehdi iddiasi A
16 - Mehdi iddiasi A
17 - Mehdi iddiasi A
18 - Mehdi iddiasi A
19 - Mehdi iddiasi A

Les commentaires sont fermés.