2 – OPERASYONU DEVLET YAPIYOR ALGISI

2 -  OPERASYONU DEVLET YAPIYOR ALGISI

TEMMUZ 2018 ILE EYLŰL 2019 ARASINDA INGILIZ DERIN DEVLETI YANLISI MEDYA VE BASININ ALGI OLUSTURMA ÇABALARI

KONUYLA ILGILI MEDYADA YAPILAN KARALAMA HABERI VIDEOSU:

IDDIAYA CEVAP :

1/3

bare de separation
Cumhurbaşkanımız, Adnan Oktar ile ilgili bir ifadesi ve yorumu olmadigina dair bizzat kendisi medyaya söyletirmiştir, bunun için sayin Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz.
Sayin cumhurbaşkanımız bir özelliği ise sözünü esirgememisidir. Bilindiği gibi ülkemizdeki tüm medya kuruluşlari hakkimizda olmadik yalanlar ve iftiralarda bulundular ve hakkimizda Türkiyede fetöden sonra ikinci en büyük suç örgütü olarak gösterip, vatan haini, çok tehlikeli bir yapi olarak halkimiza sundular. Peki bu kadar tehlikeli bir yapıysak, neden ne cumhurbaşkanımız, ne içişleri bakanimiz olsun, nede parti başkanlarimiz sayin Adnan Oktar ile ilgili hiçbir ifadeleri ve yorumlari dahi olmadi ? nitekim bakanlarimizin hiçbirinin internete, haberlerde bizim hakkimizda tek bir videolarini ve yorumlarini dahi bulamazsiniz. Bunun tek nedeni ise bu operasyonu başlatan devlet büyüklerimiz değildir.
Nitekim cumhurbaşkanımız ise medyada, halkimizin arasinda, cumhurbaşkanımız demediğini o demişti, yada onun adina konuşanlar ise cevap vermektedir.
Halkimiz ise medyada çikan bu haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz, medya sanki Türkiye cumhuriyetini ve bakanlarimiz temsil ettiklerini iddia etmektedir. bu algi operasyonuna halkimiz çok dikkatli olmali, bunu korkusuzca yaptiklarina göre, başka konulardada istedikleri gibi algi operasyonu yapabiyorlar demektir.
5 - operasyonu devlet yapiyor algisiAA

2/3

bare de separation
Sayin Adnan Oktar her zaman cumhurbaşkanimizi desteklermiştir, desteğini her zaman, medyanin cumhurşkanimiza karşi yaptiklari algi ve karalamaya karşi, oy kaybina karşi, cumhurbaşkanimizi savunmuştur ve desteklemiştir. Sayin Adnan Oktar Türk halkina cumhurşkanimiz Recep Tayyip Erdogan oy vermelerini söylemiştir. Ve bu meselinin parti meselesi olmadiğini mutlaka CHP, MHP, AKP, IYI PARTI ve diğer partilerin mutlaka Recep Tayyip Erdogani desklemelerini söylemiştir.
Ve mutlaka sayin Recep Tayyip Erdogan desteklenmeye devam edilmeli.
Tüm Türkiyede bilim araştirma vakfinin yaptiklari yüzlerce konferanslar, kitap dağitimlar mevcuttur, bu konferanslar ise hükümetin ellini güclendirecek konferanslardir, yani bize operasyonun devletin kendisi yapmasi çok mantiksizdir.
10 - operasyonu devlet yapiyor algisi
Tuklanan kardeşimlerimiz ve sayin Adnan Oktar bu gerceği tutuklandiklari zaman dille getirmişlerdir.

IDDIAYA CEVAP :

3/3

bare de separation
Sayin cumhurbaşkanimiz Recep Tayyip Erdogan ve Devlet Bahçelige Açik mektubumuz.
O zaman Operasyonu devlet yapmiyorsa kim yapiyor ?
Emniyetin içinde gizlenmiş kriptö fetöcüler ve komünistler yani gizli PKK lilar.
Türkiye meclisi içinde 100 yakın millet vekili, kendilerini çok iyi gizlemiş Ingiliz derin devleti bağli kadro. (bunlar fetöcülere, pkklilar çok gizli bir şekilde destek vermektedir).
Medya ise tamamen Ingiliz derin devleti kontrölü altindadir.
Ve şu an istinasiz tüm partilerin için kendilerini gizlemiş Ingiliz Derin devleti taraftari, mevcuttur. ve kaymakamlarimizin arasindada. (Bu yüzden bu mesele parti meselesi değildir, cumhur baskanimiz sayin Recep Tayyip Erdogan mutlaka desteklenmeli.
MIT içInde halen Kriptö adamlar mevcuttur.

Les commentaires sont fermés.