5 – KAÇMAYA ÇALISTI YALANI

5 -  KAÇMAYA ÇALIŞTI YALANI

TEMMUZ 2018 ILE EYLŰL 2019 ARASINDA INGILIZ DERIN DEVLETI YANLISI MEDYA VE BASININ ALGI OLUSTURMA ÇABALARI

KONUYLA ILGILI MEDYADA YAPILAN KARALAMA HABERI VIDEOSU :

IDDIAYA CEVAP :

1/3

bare de separation
Bu iddianın ne kadar saçma oldugu çok açıktır,
Eyer bu kadar suç işlemiş biri olsaydı, yıllarça Istanbul göbeginde oturup canlı yayın yapmazdı, rahat rahat Istanbulda yaşamazdı, türkiyeden kaçmak için simdiye çoktan islem yapıp, gider yurtdışında yaşardı.
Zaten kendisini böyle bir komplo yapılaçağını televisyon sunuçusu Nevşin Mengü ile yaptığı röportajında söylemektedir.
Nitekim kendisine operasyon yapilacagini kandillideki villasindan canli yayinda söylemektedir. Bir insan eyer kendisine operasyon yapilacigini bildigi halde neden ayni villada durmaya devam etsin ? Bir an önce başka yerlere insanlarin bilmedigi yerlere saklanmaya giderdi.
Bunun tek nedeni Sayın Adnan Oktar bir araştırmacı, yazardır. Yani suça bulaşaçak biri değildir. Dünya çapında Ingiliz derin devletinin gizlemek istediği birçok gerçekleri ortaya çıkarması ve sunmasıdır.
Altaki resimde açıkça Ingiliz istihbarat heyetinin Türk hükümeti görüşmeleri gözükmekte, elbette birçok konu konuşulmuştur, lakin karşıdaki insanlar Ingiliz Istihbaratçıların en üst düzey yetkili insanlarıdır.
3 - kacmaya calisti a

2/3

bare de separation
5 -kaçmaya calisti a
6 -kaçmaya calisti a
Ağaçlık , Meyvelik , Işıklı , Kameralı Gizli Geçit mi Yoksa Fener Alayı mı ?
Görüntülerde ağaç var. Sayın Adnan Oktar ve arkadaşları ağaçların arasında bir yolda yürüyorlar. Yer altı geçidinde ağaç olur mu ( ilk zamanlar geçit yer altında diyorlardı) ? Medyaya göre bir mucize gerçekleşiyor ve yer altındaki gizli geçitte bir ânda ağaç bitiveriyor. Ağaç güneş görmeden yaşayabilir mi? Medyaya göre yaşayabilir. Eğer, bu gizli dedikleri geçit yer üstündeyse operasyon yapıldığında polis helikopteri villa arazisini zaten yukarıdan kayda alıyor. Herkesin yukarıdan veya aşağıdan gördüğü şey nasıl gizli olur? Villa arazisindeki yol bir anda nasıl gizli geçit oluverdi ?
7 -kaçmaya calisti a

3/3

bare de separation
8 -kaçmaya calisti a
9 -kaçmaya calisti a

Les commentaires sont fermés.