6 – POLIS PARANIN PESINDE ALGISI

6 -  POLIS PARANIN PEŞINDE ALGISI

TEMMUZ 2018 ILE EYLŰL 2019 ARASINDA INGILIZ DERIN DEVLETI YANLISI MEDYA VE BASININ ALGI OLUSTURMA ÇABALARI

KONUYLA ILGILI MEDYADA YAPILAN KARALAMA HABERI VIDEOSU :
1 - Bahçede para gömülü A
2 - Bahçede para gömülü A

IDDIAYA CEVAP :

1/2

bare de separation
Toprak altına gömülü para, ceset arandığı şeklindeki haberler iftira niteliğindedir Operasyonu takip eden günlerde, toprağın altına gömülmüş 200 milyon TL para bulunduğu, polisin toprağa gömülü silah, ceset ve para bulmak için kapsamlı arama başlattığı, bunun için dedektörler ve kepçeler kullanıldığı şeklinde haberler yayınlanmıştır.
Yine dikkat çekmek isteriz ki, bu uydurma haberlerde de FETÖ’nün mucidi olduğu “kara propaganda” taktiği devreye girmiştir. Tüm haberlerde “200 milyon TL”, “gömülü ceset” gibi uydurma laflar bire bir aynı metin ve hayal ürünü içeriklerle bütün basın organlarında aynı anda yer almıştır. Ne yazık ki bu basın organları haberi servis eden gizli bir el tarafından yanlış yönlendirilmiştir. Nitekim yapılan bunca asılsız habere rağmen, tabii ki tek kuruş gömülü para bulunamamıştır. Bulunamaması da normaldir çünkü yoktur. Ancak bu haberi büyük bir heyecanla sayfalarına taşıyan basın yayın organlarımız, yaptıkları haberin boş çıktığını, söyledikleri suç unsurlarının bulunmadığını gizlemişlerdir. Yönelttikleri iftiraları düzeltme ihtiyacını ne yazık ki hissetmemişlerdir. İşin aslında bu iftiranın atılma sebebi aslında çok açıktır. Husumetli müştekiler, Adnan Oktar ve arkadaşlarımızın evlerinde, kasalarında, şirketlerinde ve banka hesaplarında böyle bir meblağın olmadığını çok iyi bilmektedirler. Ancak, söz konusu soruşturma Mali Suçlarla Mücadele bürosunca başlatıldığı için husumetli müştekiler bu yönde bir iftiraya ihtiyaç duymuşlardır. Halbuki, 200 milyon lira gibi akıl almaz büyüklükte bir paranın toprak altına gömülemeyeceği açıktır. Ancak husumetli müştekiler için tek amaç, Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarımız hakkında olabildiğince fazla şaibe ve kamuoyu infiali uyandırmak ve medya vasıtasıyla bu safsataları gündemde tutmaktır.
Yıllar önce sayin Adnan Oktar hiçbir mal varlğı olmadığını söylediği konuşması.

2/2

bare de separation
Peki bahçede ve villada gerçekte ne arandı ?
Sayın Adnan Oktarın yüzlerce sayfadan ve delilden oluşan Ingiliz derin devletin kitabı 3 üncü cildin, 4  ve 5 cildin kitaplarının hazırlıği içerisindeydi, fırsat olmadan kendisine operasyon düzenlenip faaliyetleri durduruldu.  
Bahçede aranan aslında paralar değil, bizzat bu delilerin bulunması ve yok edilmesiydi. haberin kendisine baktığımızda tamda Ingiliz derin devletinin uyguladıği bir metodudur, ülkemizde kulandığı yerli munafıkları, devletin önemli kurumlarına getirerek, bunları bizzat muslumanların ve müminlere zulüm yapmak için kulanmaktadır, sahte haberler yaparak algı operasyonu düzenleyerek kendi varlığından o ülkedeki insanlardan gizli tutumasıdır. Bu yerli münafıklar islam alemini nasıl çepeçevre sardıklarını görmek mümkündür. Bunu mecburen yapan emir kulu olan değerli basın mensuplarımızı ve emniyet çalışanlarımızı tenzih ediyoruz onlar sadece söylenleri yerine getiriyorlar. Yapmları gerekenleri.
5 - Bahçede para gömülü A

Les commentaires sont fermés.