7 – GENCLER AILELERINDEN KOPARILIYOR IFTIRASI

7 - GENCLER AILELERINDEN KOPARILIYOR IFTIRASI

11 TEMMUZ 2018 YAPILAN TŰM KOMPLOLAR

KONUYLA ILGILI ONLINE GAZETESINDE ÇIKAN HABERIN VIDEOSU :

IDDIAYA CEVAP :

1/5

bare de separation
Bir iddiada, genclerin ailelerinden koparıldıği, bidaha görüstürülmediği.
Bu iddiada sadece medya kuruluşlarının algı oluşturma, Türk halkından gercekleri örtbas etme taktiğinden başka birşey değildir.
Medya kuruluşları, daima bizim hakkımızda gerçekleri örtbas etmiştir ve bu oyunlarına devam etmektedir.
Haberlerde çıkartıkları iki, üç,  husumetli anne ve babadan başka birşey değildir. Oysa kardeşlerimizin nerdeyse ailelerinin tamamı, aksine bizlere karsı övgü dolu sözlerini, sayfanın en altında bulabilirsiniz. Ne yazık ki medya kuruluşları, her suçlama ve yalan haberleri yaymakta, ama hiç bir şekilde bu gerçekleri Türk halkına göstermemekte.
Bu ailelerin zorla bu ifadeleri verdikleri iddiasıda çok absürtür, nedeni zaten videoda izleyeceğiniz gibi baskı altında olmuş olsalar bu tarz ifadeler vermezlerdi, gözlerinde, sözlerinde korku olurdu.
 Ikinci ise 11 temmuz 2018 operasyondan sonra zaten tutuklu olan sayın Adnan Oktar ve arkadaşları, aileleri yine ortaya çıkmış ve desteklerini göstermişlerdir.
Yani bu ailerlerin üzerinde baskı olmuş olsalardı, operasyondan sonra cıkıp desteklerini göstermezlerdi.
Simdi haberlerde çıkan bu iki, üç , ailelerinin iddiaları izleyelim ve yine gizledikleri cevaplarına bakalım, izlemeden Ceylan özgül ve Beril Goncagülün yalanlarına bir kez daha sahit olalım :
Ceylan özgül, diyor ki orda aileme iftiralar attım cünkü aileme saldırırlardır diyor, oysa ellimizde seni babana teslim ettiğimizde cektiğimiz gizli kamera videosu ve sesin var, hiçte öyle baskı olayı yok, üstelik sokakta kalabalık ortamda.

2/5

bare de separation
BU HABERE, DIKKATLICE BAKARSANIZ, BERIL GONCAGŰLŰN ABARTILI IZAHLARIN GӦREBILIRSINIZ MESELA,
HIÇ YEMEK VERMIYOR, 7 SAAT BOYUNCA HAKARET EDIYOR.
BELLIKI BERIL GONCAGŰLE BU IFADELERI ZORLA, TEHDITLE, SӦYLETIREN BIR YAPI VAR, BU VIDEONUN DEVAMINDA ISE MEDYANIN SIZDEN GIZLEDIKLERI GERCEKLER VAR, MUTLAKA SONUNA KADAR IZLEYIN.
4 - Gencler ailelerinden kopariliyor

3/5

bare de separation
Peki bu bir kaç aile neden husumetli ?
Bunun tek nedeni ise, su  sekilde sıralayabiliriz :
Sayın Adnan Oktar ve arkadaşları, kuranda belirtilen ayetleri uygulamaktalar oda su ayetlerdir, Kovulmuş seytandan Allaha sığınırım:
Sana içkiyi ve kumarı sorarlar. De ki: 'Onlarda hem büyük günah, hem insanlar için (bazı) yararlar vardır. Ama günahları yararlarından daha büyüktür.' Ve sana neyi infak edeceklerini sorarlar. De ki: 'İhtiyaçtan artakalanı.' Böylece Allah, size ayetlerini açıklar; umulur ki düşünürsünüz; Bakara Suresi 219. Ayeti
 Yoksa, Allah içinizden cehd (gayret) edenleri ortaya çıkarmadan ve sabredenleri belirlemeden cennete gireceğinizi mi sanıyordunuz? (Ali Imran suresi 142)
Bu yüzden bu bir kaç aile, paraya düskün bu aileler, islamin yayılması içIn kitaplar dağıtmak, konferanslar düzenlemek, islamın modern, özgürlük anlayışı yayılması için A9TV yardımda bulunmak, gibi konular bu insanlara ağır gelmiş.
Hayat tarsları ve hedefleriyle örtüşmediği için kendi çocuklarının kendileri gibi kalmarını istemişlerdir, bunu elde edemeyince ise çocuklarının inançlarini saygı duyacakları yere, bunu kin, öfke meselesi yapıp, Sayın Adnan Oktar intikam alma peşine düsmüslerdir.
Zaten bunu altaki medya kuruluşları haber yaptıklarında, haberin icerisinde itiraf etmektedirler, bu aileden birtanesi ise Babuna ailesidir, bunu fırsat bilen medya ve basın ise, böyle fırsatı hiç kaçırmayarark, bunu bizlere karsi algı oluşturmak için kulanmışlardır.
VE GERÇEKLER

4/5

bare de separation
OYSA AILELERIN TAMAMI HER ZAMAN SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADASLARININ BIZZAT YAPTIKLARI HIZMETLERI SAHIT OLMUSLAR VE MEDYA KURULUSLARININ SӦYLEDIKLERI AKSINE HER ZAMAN ÇOCUKLARINI ISTEDIKLERI ZAMAN GӦRüSMüSLERDIR.
Simdi bu Aileler eyer baskı görerek bu ifadeleri olsaydı, sayın adnan Oktara 11 Temmuz 2018 operasyonundan sonra bu aileler yine ortaya çıkıp sayın Adnan Oktarı ve arkadaşlarını savunmuzlardı
Bu videonun altındaki videoda bu gerçeği anlatmakta

5/5

bare de separation
ALTAKI VIDEODA ANNE VE BABALARIN övgü dolu sözlerini bulabilirsiniz
14 - Gencler ailelerinden kopariliyor
15 - Gencler ailelerinden kopariliyor
16 - Gencler ailelerinden kopariliyor
17 - Gencler ailelerinden kopariliyor
18 - Gencler ailelerinden kopariliyor
19 - Gencler ailelerinden kopariliyor
20 - Gencler ailelerinden kopariliyor
21 - Gencler ailelerinden kopariliyor
22 - Gencler ailelerinden kopariliyor
23 - Gencler ailelerinden kopariliyor
25 - Gencler ailelerinden kopariliyor
26 - Gencler ailelerinden kopariliyor
27 - Gencler ailelerinden kopariliyor
28 - Gencler ailelerinden kopariliyor
29 - Gencler ailelerinden kopariliyor
30 - Gencler ailelerinden kopariliyor
31 - Gencler ailelerinden kopariliyor
32 - Gencler ailelerinden kopariliyor
33 - Gencler ailelerinden kopariliyor
34 - Gencler ailelerinden kopariliyor
35 - Gencler ailelerinden kopariliyor
46 - Gencler ailelerinden kopariliyor
44 - Gencler ailelerinden kopariliyor
45 - Gencler ailelerinden kopariliyor

Les commentaires sont fermés.