DEVLET BUYUKLERIMIZ BU KOMPLOLARA DUR DEMELI

BU KOMPLOLARA DEVLET BŰYŰKLERIMIZ MŰDAHALE EDIP DUR DEMELI

 INGILIZ DERIN DEVLETI YANLISI MEDYA VE BASININ ALGI OLUSTURMA ÇABALARI

IDDIALARA CEVAP :

1/2

bare de separation
DEVLETIMIZE SORUYORUZ ?
1 – ARKADAŞLARIMIZ MAHKEMELERIN BAŞLAMASINA KADAR NEDEN CEZAEVLERINDE 1 SENE BOYUNCA ITIRAFCI OLMALARI IÇIN BASKILARA MARUZ BIRAKILDILAR ?
2 – NEDEN BU BASKILARI YAPAN IFTIRACI ÇETENIN YAPMASINA GӦZ YUMULDU ?
3 – BAYAN ARKADAŞLARIMIZ, ADNAN OKTAR TARAFINDA ZORLA ALIKONULDAKLARINI, DAYAK GӦRDŰKLERINI IDDIA EDILDI, PEKI NEDEN MAĞDUR OLAN BU ARKADAŞLARIMIZ 1 SENE BOYUNCA CEZA EVINDE TUTULDULAR ? NEDEN CEZA EVI SŰRESI BOYUNCA ITIRAFCI OLMALARI IÇIN KADIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI UYGULANDI ?
4 – BU YETMEMIŞ GIBI BU IFTIRAÇI ÇETE NASIL OLURDA ARKADAŞLARIMIZIN AILELERINE ANNE VE BABALARINA BASKI YAPMALARINA MŰSAADE EDILDI ?
6 - Devlet büyüklerimize sesleniyoruz
5 - Devlet büyüklerimize sesleniyoruz
10 - Devlet büyüklerimize sesleniyoruz
9 - Devlet büyüklerimize sesleniyoruz
11 - Devlet büyüklerimize sesleniyoruz
5 - DOSYADA GIZLILIK KARARINA RAĞMEN, MAHKEME KARARI VE HŰKMŰ OLMAMASINA RAĞMEN, NEDEN 1 SENE BOYUNCA TŰM BASIN VE MEDYA KURULUŞLARI SANKI HŰKME BAĞLANMIŞ GIBI ARKADAŞLARIMIZIN TAMAMINI KARALAMA KAMPANYASI YAPMALARINA IÇIN MŰSAADE VERILDI ?
8 - Suç örgütü
6 – LAIK BIR ŰLKEDE, DIN VE INANÇ ӦZGŰRLŰĞU OLMASINA RAĞMEN NASIL OLURDA MEDYADA YER YER, BOY BOY SAYIN ADNAN OKTARA VE ARKADAŞLARIMIZA, BUNLAR DINI ISTISMAR EDIYOR, BUNLARIN NERESI ISLAM DIYE PROPAGANDA YAPILMASINA MŰSAADE VERILDI ?
7 – BU NASIL BIR KORKU BIR IMPARATORLUĞU KI, MEDYANIN YAPTIĞI DINI ISTISMAR YALANINA KARŞI, DEVLETIN YETKILI HERHANGI BIRI ÇIKIPTA, TŰRKIYEDE DINI ISTISMAR DIYE BIR HŰKŰM VE KANUN YOK, ALGI OLUŞTURMAYI BIRAKIN DIYEMEDI ?
2 - dini istismar
3 - dini istismar
1 - Türk ceza kanunlari
23 - Devlet büyüklerimize sesleniyoruz
8 – MAHKEMELERIN BAŞLAMASIYLA NASIL OLURDA SAVCININ KENDISI OLAN VE IDDIANAMEYI YAZAN, BU IFTIRA ÇETESININ BAŞI OLAN ӦZKAN MAMATININ EN IYI ARKADAŞI OLABILIR ? BU BIR RASTLANTI MI ?
9 – MAHKEMEDE SUNDUĞUMUZ BIRÇOK DELIL, VIDEO FOTORAF NEDEN DURUŞMALAR BOYUNCA TEK BIR DEFA OLSUN HAKIM TARAFINDAN INCELENMEDI ?

2/2

bare de separation
7 - Suç örgütü
19 - Suç örgütü
10 - Suç örgütü
11 - Suç örgütü
12 - Suç örgütü
13 - Suç örgütü
15 - Suç örgütü
14 - Suç örgütü
9 - Suç örgütü
17 - Suç örgütü

Les commentaires sont fermés.